نماینده فروش پنبه ریز شوید و کسب درآمد مطمئن و قانونی کنید و فروش خود را انجام دهید و آموزش های بازاریابی شبکه ای پنبه ریز را بخوانید و پیشرفت کنید

میخواهید نماینده فروش پنبه ریز شوید و به کسب درآمد مطمئن و قانونی بپردازید؟ کافی است در سایت ثبت نام کنید و آموزش های ما را دنبال کنید. روند کار خیلی ساده است :

در سایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید اینجا کلیک کنید و در صورتی قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید . سپس اطلاعات زیر را تکمیل نمایید تا قرارداد دیجیتالی شما ایجاد شود و فعالیت خود را شروع کنید.

ثبت شماره حساب بانکی :

با وارد شدن به حساب کاربری اختصاصی خود در قسمت "حساب من" شماره حساب بانک ملت تحت شتاب خود را جهت دریافت پورسانت و پاداشها وارد نمایید .

ارسال تصویر الکترونیک کارت ملی :

کارت ملی خود را اسکن نموده و فایل مربوطه را از طریق گزینه "ارسال مدارک"آپلود نموده و برای شرکت ارسال نمایید .قبل از ارسال درخواست نمایندگی ،سریعا اقدام به ارسال تصویر الکترونیک کارت ملی خود نمایید و دقت داشته باشید شماره بانک ملت تحت شتاب خود را هنگام ثبت نام درست و کامل وارد نمایید .

نکته : لازم به ذکر است درصورتی که اطلاعات دریافتی از شما هنگام ثبت نام با اطلاعات تصویر کارت ملی و شماره حساب بانکی شما مطابقت نداشته باشد، قادر به دریافت پورسانت فروش نمی باشید،لذا در ورود اطلاعات نهایت دقت را بفرمایید .

درخواست نمایندگی فروش :

 پس از وارد کردن شماره حساب خود و آپلود تصویر کارت ملی در قسمت "حساب من" با مراجعه به قسمت "نمایندگی فروش" و پس از مطالعه دقیق متن قرارداد با کلیک کردن بر روی گزینه "درخواست نمایندگی" درخواست خود را جهت اخذ نمایندگی فروش از طریق بازاریابی شبکه ای اعلام نمایید.از این پس می توانید کد ملی خود را به عنوان معرف در اختیار مشتریان خود قرار دهید .در صورت مغایرت هر یک از اطلاعات، قبل از ارسال درخواست نمایندگی،اقدام به ویرایش آن در دفتر کار مجازی خود نمایید.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.