سرانجام زمان تغییر بزرگ فرا رسید. تغییری به بزرگی نام یک برند محبوب و پا برجا،

سرانجام زمان تغییر بزرگ فرا رسید. تغییری به بزرگی نام یک برند محبوب و پا برجا،

رویداد رونمایی از نام جدید شرکت در روز شنبه 25 مرداد ماه 1399 طی مراسمی باشکوه درهتل بین المللی آیبیس و نووتل برگزار شد.

این مراسم که به صورت زنده از لایو اینستاگرام شرکت پخش شد با حضور گرم محمد سلوکی به عنوان مجری و گروه موسیقی رستاک همراه بود.

یک اتفاق بزرگ، بزرگترین تغییر شرکت از ابتدای تاسیس، تغییر نام شرکت به شرکت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز (PMLM).

این رویداد مهم با سخنرانی دکتر محمد وطن دوست، مدیر عامل محترم گروه صنعتی پلیمر بوشهر، مهندس کریم دوست محمدی، مدیر عامل محترم شرکت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز، در حضور مدیران ارشد شرکت و گروه نمایندگان ارشد فروش آغاز شد.

به گفته مهندس یاسر نثاری، مدیر برندیگ شرکت، ماموریت این برند که از این پس با نام شرکت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز (PMLM) شناخته می شود، کمک به سلامت خانواده در بستر تجارت هوشمندانه کالا و چشم انداز آن، ساخت جامعه پیشرفته با خلق یک حرفه مستقل برای هر فرد است.

به گفته ایشان شرکت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز همواره ثابت کرده که ارزش هایی نظیر: اعتماد، صداقت، مسئولیت پذیری و اقناع نیازهای ذینفعان در هر سطحی از جامعه را جاری کرده است.

وی در ادامه افزود که با استفاده از عناصر بصری موجود، حداکثر تلاش در طراحی لوگویی جذاب با تاکید بر اصل جهان شمول بودن و قابلیت گسترش جهانی کسب و کار شرکت شده است.

در خلال این مراسم و با حضور جناب آقای مهندس کریم دوست محمدی از شعب برتر شرکت، مدیر نمونه و کارمندان نمونه شرکت نیز تقدیر و جوایزی به ایشان اهداء شد.

در پایان نیز مراسم همراه بود با اجرای بی نظیر و پرشور گروه موسیقی رستاک.

راهی به موفقیت...


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.