عصر روز یکشنبه 25 خرداد ماه 1399، در مراسمی که از ساعت 15:30 الی 17 از برند و محصولات جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز رونمایی شد.

شمارش معکوس برای برگزاری رویداد رونمایی از برند و محصولات جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه­ریز به پایان رسید.

سرانجام عصر روز یکشنبه 25 خرداد ماه 1399، در مراسمی که از ساعت 15:30 الی 17 به صورت زنده از لایو اینستاگرام شرکت پخش شد، از برند و محصولات جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز رونمایی شد.

این مراسم با اجرای سرکار خانم مبینا نصیری و دعوت از گروه نمایندگان ارشد فروش شرکت (P-TEAM)، آغاز شد.

در ادامه مراسم نماینده شرکت PISCدر حضور گروه محترم P-TEAM از لاین محصولات جدید، رونمایی کرده و توضیحات مختصری در مورد محصولات اضافه شده به سبد فروش شرکت وبرندهای جدید ارائه نمودند.

برند لدورا هربال: شامل محصولات گیاهی لدورا هستند که علاوه بر محصولات قبلی، ماسک­های پودری، تونیک ضد ریزش ابرو، شامپو ضد شوره موسر و شامپو بدن نیز به این محصولات اضافه خواهند شد.

برند لدورا فرگرنس: به این برند محصولاتی از قبیل: 12 عدد عطر و ادوپرفیوم با رایحه­های جدید و 4 عدد بادی اسپلش مخصوص آقایان و بانوان اضافه خواهد شد.

برند لدورا بیوتی: محصولات زیبایی برند لدورا را در خود جای داده است.

برند لدورا کر: محصولات سلامتی و مراقبتی برند لدورا که علاوه بر محصولات قبلی شامپو تقویت کننده رشد مو سر کراتیه نیز به این برند اضافه خواهد شد.

برند نوریکسو: برند نوریکسو که با نوشیدنی­های انرژی­زا فعالیت خودرو آغاز کرده است، ازاین پس لاین جدید محصولات غذایی شرکت را نیز در خود جای خواهد داد.

مراسم باشکوه رونمایی از برند و محصولات جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز با حضور و اجرای جذاب جناب آقای فریدون آسرایی، خواننده به نام کشور همراه شد و ایشان مصاحبه مختصری نیز با مجری برنامه انجام دادند.

در بخش پایانی و با حضور جناب آقای دکتر محمد وطن دوست، مدیر عامل محترم گروه صنعتی پلیمر بوشهر، جناب آقای مهندس کریم دوست محمدی، مدیر عامل محترم شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز و گروه محترم P-TEAM از برند جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز به نام (پریستیو) رونمایی شد.

برند پریستیو، لاین محصولات سلولوزی و بهداشتی بسیار با کیفیت و قابل رقابت با برندهای برتر خارجی را ارائه خواهد کرد و محصولات این برند در بازه­­های زمانی چند هفته­ای به سبد فروش شرکت اضافه خواهند شد.

شرکت PISC همواره در تلاش است که با ارائه برند و لاین محصولی جدید، سبد فروش خود را گسترش داده و موجبات رضایت­مندی مشتریان را فراهم آورد.

شما همراهان گرامی می توانید ویدئو کامل مراسم را از اینجا مشاهده کنید.

 


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.