شصتمین شعبه شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز، عصر روز دوشنبه 22 اردیبهشت ماه 1399 طی مراسمی افتتاح گردید

شصتمین شعبه شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز، عصر روز دوشنبه 22 اردیبهشت ماه 1399 طی مراسمی افتتاح گردید. 

این شعبه که در غرب تهران واقع شده، دارای یک سالن با 15 عدد میز پرزنت است که امکان پذیرایی از حداقل 60 نفر مراجعه کننده را به صورت همزمان دارد. همچنین شعبه‌ی غرب تهران 5 کلاس با ظرفیت مجموع 150 نفر دارد که مجهز به امکانات کامل آموزشی و ویدئو پرژکتور می‌باشند. با توجه به اهمیت مبحث آموزش و شناخت محصولات، امکان برگزاری کلاسهای آموزشی تخصصی پوست و مو برای نمایندگان فروش شرکت به‌صورت هفته‌ای در نظر گرفته شده است.

مراسم افتتاحیه با حضور جناب آقای مهندس کریم دوست محمدی، مدیرعامل شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز و حضور جناب آقای دکتر محمد وطن دوست، مدیر عامل گروه صنعتی پلیمر بوشهر و جمعی از مدیران و همچنین تعدادی از نمایندگان فروش شرکت در محل شعبه جدید واقع در غرب تهران برگزار گردید.

مهندس دوست محمدی در این مراسم خاطر نشان کردند که علی‌رغم وضع تحریم های ظالمانه‌ی اقتصادی علیه کشور عزیزمان و وجود ویروس کرونا، توانسته‌ایم با همدلی و همیاری تمام ارکان سازمان به موفقیت‌های بی‌سابقه و چشمگیری دست یابیم. وی در ادامه  با اشاره به تقاضای روزافزون تاسیس شعبه‌های جدید، نوید راه‌اندازی شعب جدید در اقصی نقاط کشور را دادند.

مهندس دوست محمدی در پایان صحبت های خود از زحمات هیئت مدیره، همکاران و سازمان قدرتمند فروش تقدیر و تشکر کرده و کسب موفقیت های بزرگ در مسیر توسعه‌ی کسب‌وکار را نتیجه تلاشهای این عزیزان دانست.

 در بخش پایانی مراسم، دکتر محمد وطن دوست پس از قدردانی از تلاشهای بی‌وقفه‌‌ی اعضای سازمان، خبر از جلسات متعددی دادند که با تامین کنندگان سازمان در حال برگزاری است. وی هدف از این جلسات را افزایش تولید محصولات برای پاسخ گویی هر چه بهتر به نیازهای نمایندگان فروش و همچنین افزایش ثبات سبد محصولی دانست.

در پایان مراسم از مدعوین محترم با ضیافت افطاری پذیرایی شد.

شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز امیدوار است با همراهی شما عزیزان، بتواند گام های بلندتری را در جهت موفقیت و پیشرفت خانواده بزرگ پنبه ریز بردارد.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.