همانطور که پیشتر نوید داده بودیم، سال 98 را با طرح های متنوع و جذابی آغاز خواهیم کرد که یکی از این طرح ها باشگاه مشتریان PISC است

 امروز  پیش از ورود به سال جدید باشگاه مشتریان را راه اندازی میکنیم تا ادامه ی کار باشگاه در سال 98 پربار تر و موثرتر اجرا شود.  

حمایت ها و همراهی های شما برای ما انرژی بخش و افتخار آمیز است. ساعت های متمادی همراه با نمایندگان فروش PISC گفتگو کردیم تا طرحی برای پاسداشت همنشینی با شما تهیه کنیم. قصد داریم همانطور که در کنار هم از فعالیت در عرصه ی بازاریابی شبکه ای لذت می بریم، این انرژی و هیجان را با شما مصرف کنندگان عزیز محصولات نیز به اشتراک بگذاریم. نتیجه این شد که باشگاه مشتریان PICS را طراحی کردیم و امروز با افتخار آن را به شما عرضه میکنیم.
پیشنهاد می کنیم حتما اخبار باشگاه را دنبال بفرمایید و هر روز از طرح های و جوایز جدید ما با خبر شوید. همه با هم موفقیت را تجربه کنیم.

باشگاه مشتریان PISC

 


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.