همانطور که پیشتر نوید داده بودیم، سال 98 را با طرح های متنوع و جذابی آغاز خواهیم کرد که یکی از این طرح ها باشگاه مشتریان PISC است

 امروز  پیش از ورود به سال جدید باشگاه مشتریان راه اندازی میکنیم تا ادامه ی کار باشگاه در سال 98 پربار تر و موثرتر اجرا شود.  

حمایت ها و همراهی های شما برای ما انرژی بخش و افتخار آمیز است. ساعت های متمادی همراه با نمایندگان فروش PISC گفتگو کردیم تا طرحی برای پاسداشت همنشینی با شما تهیه کنیم . قصد داریم همانطور که در کنار هم از فعالیت در عرصه ی بازاریابی شبکه ای لذت می بریم، این انرژی و هیجان را با شما مصرف کنندگان عزیز محصولات نیز به اشتراک بگذاریم. نتیجه این شد که باشگاه مشتریان PICS را طراحی کردیم و امروز با افتخار آن را به شما عرضه میکنیم.
پیشنهاد می کنیم حتما اخبار باشگاه را دنبال بفرمایید و هر روز از طرح های و جوایز جدید ما با خبر شوید. همه با هم موفقیت را تجربه کنیم.

باشگاه مشتریان PISC

 


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.