انبار شعبه تهران (هویزه)، با حضور مدیر عامل شرکت افتتاح شد.

پس از ماه ها تلاش همکاران شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز ، و به درخواست نمایندگان محترم فروش، بالاخره صبح روز دوشنبه هشتم مرداد ماه 1397، انبار شعبه تهران (هویزه)، با هدف تحویل حضوری محصولات مجددا شروع به فعالیت کرد، تا دسترسی نمایندگان فروش به محصولات با سهولت هرچه بیشتر به انجام برسد.
در این مراسم که با حضور مدیر عامل شرکت، جناب آقای دوست محمدی، و جمعی از مدیران و همچنین تعدادی از نمایندگان محترم فروش به انجام رسید، انبار شعبه تهران واقع در خیابان هویزه به طور رسمی افتتاح شد و با تحویل کالا به یکی از نمایندگان حاضر در مراسم، فعالیت خود را آغاز کرد.
در جریان این مراسم، بازدید مدیر عامل و مدیران شرکت از انبار به انجام رسیده و روند تحویل حضوری محصولات مورد بررسی قرار گرفت.
شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز امیدوار است با همراهی شما عزیزان، بتواند گام های بلندتری را در جهت موفقیت و پیشرفت خانواده بزرگ پنبه ریز بردارد.

برای مشاهده آلبوم تصاویر، به این لینک مراجعه نمایید. 


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.