انتخاب شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز به عنوان برند محبوب سال 1397

شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز به عنوان برند محبوب سال 1397 انتخاب شد.

پنجمین جشنواره ملی برندهای محبوب مصرف کنندگان به صورت نظر سنجی مردمی در 24 تیر 1397 برگزار شد، و PMLM با هواداری شما عزیزان، به عنوان برند محبوب در گروه فروشگاه های اینترنتی، انتخاب گردید. 
براساس گزارش، تعداد آرای ثبت شده در "جشنواره برند محبوب"، 1518496 نفر در این نظر سنجی در تمامی گروه ها شرکت نموده اند و برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شده اند به عنوان محبوب ترین برند گروه کالایی مورد نظر معرفی شده و تندیس جشنواره به آنان اهدا شد. 
برند محبوب شما نیز با همراهی و هواداری شما عزیزان، مفتخر به دریافت تندیس برند محبوب سال 1397 گردید که به مدیر عامل شرکت، جناب آقای دوست محمدی اهدا شد.
همچنین در این مراسم، که بصورت زنده از شبکه "ایران کالا" پخش شد، از هواداران برندها که با قرعه کشی دبیرخانه جشنواره برند محبوب انتخاب شده بودند، دعوت به عمل آمده و ما پذیرای حضور دو نفر از عزیزان (خانم ها صفا ظلی و فریده قدیری) بودیم و از طرف "جشنواره برند محبوب" از دستان مدیرعامل شرکت، هدیه ای به رسم تشکر از هواداریشان اهدا شد.
شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز از تمام همراهانی که مارا هواداری کردند تا این مجموعه بعنوان برند محبوب مردمی انتخاب شود صمیمانه تشکر کرده و امید است همه با هم موفقیت را تجربه کنیم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.