نخستین جلسه باشگاه الماس ها در سال 1397، در روز چهارشنبه مورخ 26 اردیبهشت ماه با حضور اعضای باشگاه و مدیران عملیاتی در دفتر مرکزی شرکت برگزار شد. 

نخستین جلسه گفتگو و هم اندیشی سال 1397 باشگاه الماس‌ها با مدیران شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز

 
نخستین جلسه باشگاه الماس ها در سال 1397، در روز چهارشنبه مورخ 26 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور اعضای باشگاه و مدیران عملیاتی در دفتر مرکزی شرکت برگزار شد. 
این جلسه به میزبانی شرکت PISC و با حضور مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای کریم دوست محمدی و تیم مدیریتی شامل مدیران خرید، برنامه ریزی، فروش، تحقیقات بازار، ارتباط با مشتریان، انبار و مسئولان آموزش و شعب برگزار شد. همچنین آقایان سهراب روشن،حامد کشاری،رضا امیری،آرش رستمی، اشکان اروجیان، رضا درستان،عباس جلیلیان، حسین زینلی و محسن یاوری، و خانم ها نسرین رحیمی والناز ناصری از اعضای باشگاه الماس ها در این جلسه حضور داشتند.
در این جلسه که در دوبخش و بیش از 5 ساعت به‌طول انجامید موضوعات مختلف راهبردی و اجرایی شرکت و تیم های فروش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
از جمله مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه، بررسی عملکرد سازمان در حوزه ارتباط با مشتری و پاسخگویی، توزیع و ارسال سفارشات، توسعه ظرفیت ها و امکانات شعب استانها و برنامه های آتی سازمان در حوزه سبد کالا را می‌توان بر شمرد.
شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز امیدوار است با تلاش تیم های عملیاتی شرکت و بهره گیری از نظرات، ایده ها، دیدگاه ها و مشارکت نمایندگان فروش، مسیر موفقیت را برای همه همراهان خود روشن تر و هموارتر از پیش سازد.

فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.