سایت جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بروز رسانی شد

بروز رسانی سایت جدید مروارید پنبه ریز

کاربران گرامی؛ به نقل از مدیر برندینگ شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز، جناب آقای یزدی در همایش سفیر 6، سایت و ژنولوژی جدید با امکانات جدید و کاربری بهتر از امروز 1 اردیبهشت 97 بروزرسانی شد و شما دوستان همیشگی،می توانید از طریق ایمیل زیر با بخش پشتیبانی سایت در تماس باشید و سوالات،انتقادات و پیشنهادات خود را برای بهبود هر چه بیشتر سایت ارسال نمایید.
admin@panberes.ir

برای کاربری راحت تر در سایت جدید، لیست برخی از آخرین مواردی که بروزرسانی شده است را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:

راهنمای بروزرسانی سایت جدید

راهنمای ژنولوژی

برخی امکانات و صفحات سایت جدید، تا 10 اردیبهشت بروزرسانی نهایی خواهد شد، و قسمت خرید از فروشگاه اینترنتی و میز کار همکاران گرامی بصورت کامل قابل دسترس می باشد.
امید است با بهبود و پیشرفت هر چه بیشتر امکانات در عصر سرعت  فناوری های جدید شاهد ارتقاء کیفیت زندگی باشیم، و شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز، خود را ازین مسیر پیشرفت دور ندانسته و تمام تلاش خود را برای ارتقاء و بهبود روند کارها خواهد کرد،تا همراهان همیشگی ما با روشهای نوین، پیشرفت روزافزونی داشته باشند.


با تشکر
واحد برندینگ
 


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.