بازدید مدیران و لیدرهای گرامی شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز از خط تولید آبمیوه انرژی زا

شرکت خرید اینترتنی مروارید پنبه ریز در تلاش است تا با محصولات جدید تحولی در صنعت کشور عزیزمان ایران بوجود آورد، بر همین اساس بعد از ماه ها تحقیق و بررسی و کوشش برای تولید محصولی جدید، آبمیوه های انرژی زا تولید و در بهمن ماه سال 96 با بازدید مدیران و لیدرهای گرامی از خط تولید محصول جدید آبمیوه انرژی زا به بهره برداری رسید و سریعاً برای توزیع به انبارهای PISC ارسال شد تا امکان خرید آن در سایت برای نمایندگان فروش مهیا گردد.

نوشیدنی های انرژی زا با فرمول های مختلفی تولید می شوند که به خاطر ویژگی هایی همچون افزایش توان فیزیکی، کاهش خستگی و اضطراب و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی در سراسر دنیا طرفداران بی شماری از جمله ورزشکاران را به خود اختصاص داده است. نوشیدنی های انرژی زا موجب نشاط و همچنین افزایش توان عضلانی شده، خواب آلودگی را کاهش داده، متابولیسم بدن را تسریع نموده و گردش خون را بهبود می بخشند. افرادی که فعالیت های بدنی زیادی، مثل فعالیت های ورزشی دارند می توانند با استفاده از این محصولات قوای بدنی و ساعات فعالیت خود را به چند برابر افزایش دهند.   ENERGY JUICE شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز با ارائه نوشیدنی انرژی زای سالم با نام (آبمیوه انرژی زا) و بهره مندی از تکنولوژی برتر در امر تولید، استاندارد بالا و کیفیت مطلوب محصولات گامی فراتر در عرصه رقابت گذاشته و سلامت مصرف کنندگان خود را تضمین می نماید. محصولات این خانواده با طعم دهنده های گیاهی طبیعی خود نسبت به سایر نوشیدنی های انرژی زا، از انرژی بخشی بیشتر و میزان قند کمتر برخوردار است، زیرا در این محصول از کنسانتره میوه ها به عنوان شیرین کننده استفاده شده است و همین امر باعث می شود این نوشیدنی علاوه بر انرژی رسانی سریع، فرد را از فواید یک آبمیوه طبیعی به همراه انواع ویتامین هایی که در محصول به کار رفته بهره مند سازد.

نوشیدنی های انرژی زای PISC در سه طعم "توت فرنگی و نعناع"،"سیب و دارچین"لیمو و نعناع" تولید گردید.


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.