الیکس پلاس

الیکس پلاس

خانواده  الیکس پلاس مجموعه ای جدید از محصولات انحصاری شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز است. این مجموعه مراقبتی بی نظیر ، شامل محصولات متعدد با ویژگی های تخصصی می باشد. ترکیبات گیاهی خاص  به کار رفته دراین محصولات سبب بهبود کیفیت و سلامت پوست و مو می شود و به  زیبایی و شادابی هر چه بیشتر آنها کمک می کند.

مهم ترین ترکیب به کار رفته در این محصولات گیاه آقطی (ELDERBERRY)  است. گیاه آقطی که در نواحی شمال و غرب ایران می روید در اواخر بهار به گل می نشیند و میوه، گل، برگ و پوست آن برای خواص درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه خواص آنتی اکسیدانی فراوانی دارد و علاوه بر کاهش و پیشگیری از چین و چروک پوست ، آبرسان و ضد لک برای انواع پوست حتی پوست های حساس می باشد. مصرف آن روند سفید شدن موها را به تعویق می اندازد و موها را تقویت می کند. قطعا هنگامی که این گیاه منحصر به فرد با دیگر مواد فعال گیاهی مانند گل همیشه بهار و روغن درخت چای(T.T.O) ترکیب می شود به طور شگفت انگیزی بر کاهش روند پیری پوست و مو و ترمیم و بازسازی آسیب ها ی احتمالی خواهد داشت.

 

 

مشاهده محصولات


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.