آیا با مراقبت های پوست حساس آشنایید؟ شیرپاک کن ارگانیک چه ویژگی هایی داره؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

شیرپاک کن ارگانیک W&B   (Organic Therapy Care)

شیرپاک کن ارگانیکB&V   (Organic Therapy Care)

 

آیا با مراقبت های پوست حساس آشنایید؟

پوست های حساس معمولا مستعد خشکی، حساسیت، سرخی و یا التهاب هستن و ممکنه به هر ماده خوراکی، آرایشی یا بهداشتی و حتی آلودگیهای محیطی واکنش نشون بدن. خیلی چیزها باعث بروز واکنشهای آلرژیک در این پوست میشه که برای شناخت علت اصلی برخی از اونها نیاز به انجام تستهای آزمایشگاهی هست. از واکنشهای آلرژیک پوست میشه به اگزما، درماتیت تماسی و روزاسه اشاره کرد که قرار گرفتن طولانی مدت در برابر آفتاب، گرما یا سرمای زیاد و حتی بادهای شدید میتونه باعث تحریک این نوع پوست بشه.

مهم نیست خانم هستید یا آقا، حساسیت پوست مربوط به جنسیت خاصی نیست و همه افراد ممکنه به طور مقطعی و یا دائم دچار این حالت پوستی بشن. اگه این ویژگیها شما رو یاد پوست خودتون و یا یکی از نزدیکانتون میندازه پس ادامه مطلب رو مطالعه کنید چون میخوایم به نکاتی اشاره کنیم که برای حفظ سلامت پوست حساس بسیار مفیده!

اولین نکته در مراقبت از پوست حساس، دوری از عوامل حساسیت زاست! کسایی که پوست حساس دارن باید همیشه پوستشون رو تمیز نگه دارن و برای اینکار باید از پاک کننده های غیرصابونی، ملایم و مخصوص پوست حساس استفاده کنن. بهتره خشک کردن پوست با یه حوله نرم، تمیز و پنبه ای انجام بشه و بعد از اون هم از یک کرم مرطوب کننده ملایم استفاده بشه. این نوع پوست بیشتر از هر پوست دیگه ای به مراقبت در برابر آفتاب نیاز داره پس استفاده از ضدآفتاب فراموش نشه! برای اطمینان بیشتر از واکنشهای آلرژی زای احتمالی هر محصول، بهتره قبل از استفاده اون رو تست کنید.

 

شیرپاک کن ارگانیک چه ویژگی هایی داره؟

این پاک کننده گیاهی (Phyto Cleanser) میتونه مواد آرایشی و آلودگی های محیطی به خوبی از سطح پوست پاک کنه. شیرپاک کن سرشار از عصاره های گیاهی 100% ارگانیکه که پوست رو نرم و لطیف میکنه، التهاب پوست رو کاهش میده و با انواع ویتامین ها باعث تقویت سلولهای پوستی میشه. این محصول شاداب کننده، شفاف کننده و آبرسان پوسته.

 

چه مواد فعالی داره؟

آنجلیکا (نرم کننده و احیا کننده)، چای سفید (یکدست کننده و پاک کننده پوست، آنتی اکسیدان)، ژینکو (تغذیه کننده، التیام بخش)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو به انواع پوست بویژه پوست های حساس و برای پاکسازی آلودگی ها و مواد آرایشی از سطح پوست توصیه میکنیم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.