کرم­ های موبر چه مزایایی دارن؟ کرم موبر ملایم ما چیکار میکنه؟ کرم موبر فوری ما چیکار میکنه؟ ژل 2x1 موبر چیکار میکنه؟ کیا بهش نیاز دارن؟

کرم موبر ملایم پوست حساس

کرم موبر فوری پوست نرمال

ژل 2x1 مکمل موبر

کرم­ های موبر چه مزایایی دارن؟

کرم­ موبر دارای موادی هست که با شکستن و یا تجزیه کراتین (ماده اصلی تشکیل دهنده مو) مو رو از سطح پوست جدا میکنه . موبر  نسبت به تیغ، موها رو از سطح پایین تری قطع میکنه و بر خلاف تیغ، هنگام رشد مجدد دارای نوک تیز و حس زبری و یا ایجاد خراش هنگام اصلاح در پوست نمیشه. بنابراین پوست نرم باقی می مونه و موها هم دیرتر رشد میکنند. همچنین این روش موبری مانند اپیلاسیون دردناک نیست و کمک میکنه در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل، موهای زائد از بین برن.

این روش در مقایسه با اپیلاسیون دارای آسیب کمتری به پوست هست و علاوه بر موهای زائد، کمک به از بین رفتن بافتهای مرده (کراتینه) سطح پوست هم میکنه و باعث شادابی شفافیت پوست میشه.

 

کرم موبر ملایم ما چیکار میکنه؟

این کرم برای از بین بردن موهای زائد پوست حساس طراحی شده و در عین داشتن فرمولاسیون ملایم، بطور موثری تمام موها رو از روی پوست برمیداره و با بهره گیری از ژل آلوئه ورا باعث التیام بخشیدن و ایجاد آرامش در پوست میشه و جلوی آسیب پوستی رو هم میگیره.

 

مواد فعال: ژل آلوئه ورا (پیشگیری از تورم و خارش پوستی، آنتی باکتریال، نرم کننده)، روغن های معدنی

 

کرم موبر فوری ما چیکار میکنه؟

این کرم برای برداشتن موهای زائد پوست نرمال مناسبه. به دلیل قوی بودن مواد خیلی سریع موهای زائد رو بر می داره و با مواد مغذی و نرم کننده که داره مانع از آسیب پوستی میشه.

 

مواد فعال: پروتئین ابریشم (نرم کننده، تغذیه کننده، محافظت کننده )، روغن های معدنی

 

ژل 2x1 موبر چیکار میکنه؟

بعد از اصلاح موها با هر روش، پوست ممکنه کمی حساس یا ملتهب بشه و یا جوش بزنه. ژل 1×2 برای پیشگیری و کاهش این التهابات پوستی طراحی شده. این محصولPH  تغییر کرده پوست رو به حالت اول بر میگردونه و پوست رو مرطوب و شاداب میکنه و باعث میشه تمام آسیبهای احتمالی پوست بعد از اصلاح از بین بره و تا مدت طولانی نرم و لطیف باقی بمونه.

این ژل حاوی یه ترکیب ویژه با نام Pilinhib® که سرعت رشد مو رو کاهش میده و اگه به طور منظم استفاده بشه، باعث نازکتر شدن و کند شدن سرعت موها بشه.

مواد فعال: پروتئین ابریشم (مغذی و ترمیم کننده)، پروتئین سویا (آنتی‌اکسیدان‌ قوی، افزایش استحکام پوست)، هاماملیس (پیشگیری از آکنه، التیام بخش،کاهش قرمزی پوست)، منتول (محرک کلاژن سازی، آرامشبخش)، آلوئه ورا (هیدراته، جلوگیری از بروز تورم و خارش پوستی، نرم کننده)، علف چای (ضدالتهاب، آنتی باکتریال)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصولات رو برای دپیلاسیون و پیشگیری از التهابات ناشی از دپی به انواع پوست توصیه میکنیم. ژل مکمل آن حتی برای استفاده بعد از اپیلاسیون نیز بسیار مناسب است.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.