سرم های مخصوص ریشه مو چه کارکردی دارن؟ سرم اسپری فوق فعال چیکار میکنه؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

سرم اسپری فوق فعال W&B (Burdock)

 

سرم های مخصوص ریشه مو چه کارکردی دارن؟

به طور طبیعی در طول روز مقداری از موها  (حدوداً 100 تار) دچار ریزش میشن که این مربوط به بخشی از چرخه رشد موهاست  و جای هیچگونه نگرانی نیست، اما زمانهایی پیش میاد که در شرایط پر استرسی قرار داریم و یا بدنمون بر اثر بیماری، مصرف دارو  و یا رژیم غلط غذایی دچار کمبود میشه و باید انتظار ریزش بیشتر موها رو متعاقباً داشته باشیم. البته معنیش این نیست که هیچ چاره ای برای این مشکل وجود نداره اما اگر در این دوران موهامون رو بیشتر از قبل تقویت نکنیم میتونه آسیبهای جبران ناپذیری رو به دنبال داشته باشه! پس به محض اینکه دچار ریزش ناگهانی و بیش از حد موهاتون شدید، حتما به دنبال علت و راه درمانش باشید.

یکی از بهترین انتخابها استفاده از سرم های تقویتی مخصوص موهاست. این نوع محصول به دلیل فشرده بودن ترکیبات از بالاترین غلظت مواد فعال برخورداره و با هر بار استفاده مقدار زیادی مواد مغذی و تقویت کننده رو به فولیکول های مو میرسونه.  متناسب با مواد فعال و غلظت به کار رفته در سرم ها ، تاثیر محصول نیز متفاوت خواهد بود. به همین دلیل در انتخاب این محصول، لازم هست که به ترکیبات به کار رفته در اون هم دقت لازم رو بکنید. 

بهترین سرم تقویتی مو محصولیه که با تقویت ریشه مو نه تنها از ریزش موها جلوگیری کنه بلکه برای کسایی که میخوان موهاشون رو تقویت کنن و از ریزش احتمالی موهاشون هم پیشگیری کنن مناسب باشه و فولیکول های مو رو جهت رشد مجدد تحریک کنه.

 

سرم اسپری فوق فعال چیکار میکنه؟

این محصول ضد ریزش و تقویت کننده موهاست. ترکیبی تقویت شده از کمپلکس های فعال که چرخه رشد مو رو افزایش داده و فولیکول موها رو تقویت میکنه. علاوه بر این میتونه موها رو بازسازی کنه و بدون سنگین کردن موها اثر رطوبت رسانی طولانی مدت ایجاد کنه. ترکیبات ویژه به کار رفته در این محصول متابولیسم سلولهای کف سر رو افزایش میده و موجب تقویت ریشه مو میشه. استفاده از اون خیلی راحته و نیازی به آبکشی هم نداره.

 

چه مواد فعالی داره؟

عصاره گیاه بابا آدم (بهبود تغذیه رسانی به فولیکول‌ها، تقویت رشد مو، جلوگیری از ریزش مو ، سرشار از ویتامین C)، کمپلکس دایناژن (Dynagen™) (تقویت کننده مو، کاهش ریزش مو)، کافئین (افزایش دهنده عمر فولیکول های مو، محرک رشد مجدد مو، بهبود گردش خون در کف سر)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو به کسایی که میخوان از ریزش موشون پیشگیری کنن و یا دنبال یه تقویت کننده قوی برای کاهش ریزش موهاشون هستن توصیه میکنیم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.