عوامل محیطی چه اثری روی موهای ما دارن؟ اسپری درخشان کننده ما چیکار می کنه؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

اسپری درخشان کننده مو آرگان B&V (Shine and Nutrition)

 

عوامل محیطی چه اثری روی موهای ما دارن؟

همه می دونیم آفتاب چه ضرری برای پوست داره و در طول روز با روش های مختلف از پوستمون محافظت می کنیم. اما موهامون چی؟ شایدکمتر به آسیب های محیطی که روی موهامون اثر میذارن فک کرده باشید. باید بدونید که مو هم مثل پوست علاوه بر زیبایی و تقویت، نیاز به محافظت داره. عوامل محیطی مثل نور آفتاب، کلر زیاد استخرها، حرارت سشوار و اتو، کشیده شدن موها موقع حالت دادن و حتی شانه کردن اونا می تونه به شدت به شبکه پروتئینی موها آسیب بزنه و باعث خشکی، کدر شدن، وز و موخوره و حتی ریزش موها بشه! پیشگیری از این آسیب ها بهترین راه برای داشتن موهایی قوی و سالمه. با محافظت موثر از موها میشه از این آسیب ها پیشگیری کرد!

اسپری درخشان کننده ما چیکار می کنه؟                  

این محصول فوق العاده، حاوی روغن خالص آرگان هست که میتونه مراقبت مو رو 100% تضمین کنه. بافت این روغن خیلی سبکه و یه لایه محافظ بی وزن روی تار مو ایجاد می کنه که می تونه از موها در برابر عوامل مخرب محیطی محافظت کنه. خوبی این محصول اینه که علاوه بر مراقبت و تقویت موها، اونا رو خوش حالت و نرم و براق میکنه و ظاهر خیلی زیبایی به موها میده و از همه مهم تر اینکه ساقه موهای آسیب دیده رو هم ترمیم میکنه! 

پس به موهاتون جون بدید و از درخشش اونا لذت ببرید!

 

چه مواد فعالی داره؟

روغن آرگان 100% ، روغن های گیاهی تقویت کننده و مغذی

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو تقریبا به همه افراد، و با هر نوع جنس مویی توصیه می کنیم. اگه اهل شنا و حمام آفتاب هستین، یا بخاطر شغل و فعالیت های روزانه زیاد در معرض آفتاب قرار می گیرید و یا از اتو و سشوار استفاده می­کنید این محصول برای شما فوق العادست!


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.