ابتدا وارد جایگاه خود شوید و انبار مورد نظر خود را انتخاب و برای کالاهای ناموجود روی گزینه "به من اطلاع بده" کلیک کنید از دو شیوه ربات تلگرام و ...

نمایندگان عزیز که تمایل دارند در لحظه از شارژ شدن کالا بر روی سایت باخبر شوند مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید

مرحله 1 - وارد جایگاه خود شوید

مرحله 2- انبار مورد نظر خود را انتخاب و  کالای مدنظر خود را بیابید

مرحله 3- برای کالاهای ناموجود موردنظرتان روی گزینه "به من اطلاع بده" کلیک کنید .

***********به محض شارژ کالا از دو شیوه ایمیل و ربات تلگرام اطلاع رسانی انجام می شود *********

نکات قابل توجه:
1⃣ اطلاع رسانی از طریق ربات تلگرام با سرعت و دقت بالاتری انجام می شود از این رو پیشنهاد میکنیم حتما تنظیمات لازم برای استفاده از این سرویس را انجام دهید

تنظیمات لازم برای دریافت اطلاع شارژ کالا از طریق ربات تلگرام
مرحله 1- ابتدا با حساب کاربری و رمز عبور خود وارد ربات تلگرام پنبه ریز شوید (ادرس ربات تلگرام :  PanberesRobot@)

مرحله 2- بر روی گزینه 'اطلاع رسانی شارژ کالا📢 ' کلیک کنید

مرحله 3- عدد 1 را در پاسخ سوال ارسال کنید

2⃣ قبل از تایید مطمئن شوید با نام کاربری خودتان وارد ربات تلگرام شده اید زیرا سیستم فقط برای یک حساب کاربری فعال می شود.

3⃣ چنانچه خواستید تنظیمات اطلاع رسانی ربات تلگرام  را به حساب کاربری دیگری تغییر دهید ابتدا بر روی 'اطلاع رسانی شارژ کالا📢 ' کلیک کنید و عدد 2 را ارسال و از ربات خارج شود و مجدد  با نام کاربری مد نظر وارد ربات شوید و گزینه 'اطلاع رسانی شارژ کالا📢 ' را کلیک و تایید کنید.

4⃣ اطلاع رسانی از طریق ایمیل بایستی به اسپم نیز توجه کنید زیرا ممکن است از طریق سرورهای پذیرنده ایمیل های شرکت بعنوان اسپم شناخته شود و فیلتر شوند.


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.