ترکهای پوستی چطور ایجاد میشن؟ کرم ضد ترک ما چیکار میکنه؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

کرم ضد ترک کلاژنه  B&V (Mother & Baby)

کرم ضد ترک کلاژنه W&B (Mother & Baby)

 کرم لیفتینگ و کلاژنه (مادراندبیبی)ضدترک وافتادگی پوست W&B                           کرم لیفتینگ و کلاژنه (مادراندبیبی)ضدترک وافتادگی پوست

ترکهای پوستی چطور ایجاد میشن؟

در دوران بارداری و یا هر زمان که دچار افزایش وزن بشیم درصوریتکه پوست ما توان ارتجاعی (کشسانی و یا الاستیسیته) کافی برای این شوک ناگهانی رو نداشته باشه ترکها یا استرچ مارکها به وجود میان. البته بسته به ژنتیک و ساختار پوستی هر فرد میزان این استرچ مارک ها میتونن متفاوت باشن. حالا اگر جزو اوندسته افراد هستید که این عارضه رو بین افراد خانواده تون مشاهده کردین ، حتما به فکر پیشگیری باشید!

از اونجایی که این آسیب در ناحیه درمیس (لایه میانی پوست) ایجاد میشه، درمان کار ساده ای نیست. اما بهترین راه استفاده از محصولاتیه که خاصیت الاستیسیته پوست رو افزایش میدن و اون رو تقویت میکنن تا بتونن از ایجاد ترک ها پیشگیری کنن و یا اگر ترکی ایجاد شده تا حدی اون رو درمان کنن.

کرم ضد ترک ما چیکار میکنه؟

مواد فعال این کرم ضد ترک، محرک سنتز کلاژن و الاستینه که با افزایش انعطاف پذیری و الاستیسیته پوست از ایجاد ترک های جدید پیشگیری میکنه و با مواد فعال منحصر به فردی که داره تا حد قابل توجهی ترکها رو از بین میبره و در بعضی موارد کاملاً محو میکنه.

این کرم رایحه خیلی ملایم و آرامش بخشی داره که برای مادران باردار ایجاد تهوع نمیکنه و حساسیت هم نمیده بنابراین هیچ ضرری برای مادر و کودک نداره.کرم ضد ترک کمپلکسی از عصاره ها، نرم کننده ها و ترکیبات مرطوب کننده گیاهی منحصربفرد خاصه که به همراه کلاژن موجود پوست رو محکم میکنه. استفاده روزانه از این کرم نه تنها روی ترک های پوستی تأثیر داره بلکه میتونه از شل شدگی و افتادگی پوست هم جلوگیری کنه و توناژ پوست رو یکدست بکنه.

 

چه مواد فعالی داره؟

کلاژن (افزایش الاستیسیته پوست)، شی باتر (آنتی اکسیدان، بهبود دهنده تولید کلاژن)، روغن هسته زردآلو (منبع غني از ويتامين ‍C و B  نرم کننده)، عصاره بابونه (ضد حساسیت و التهاب پوستی)، روغن جوانه گندم (بهبود جریان خون، کاهش اسکار پوستی)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو برای پیشگیری و یا کاهش ترک های پوستی (Stretch marks) به افرادیکه دچار افزایش وزن شدن و یا قصد بارداری دارن پیشنهاد میکنیم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.