چطور میشه به موها حجم داد؟ بالم انرژی رسان و حجم دهنده ما چیکار میکنه؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

بالم انرژی رسان و حجم دهنده B&V (Q10)
بالم انرژی رسان و حجم دهنده  W&B(Q10)

  بالم حجم دهنده و انرژي رسان W&B Q10                   بالم حجم دهنده و انرژي رسان Q10


چطور میشه به موها حجم داد؟
همیشه داشتن موهایی پر پشت و خوش حالت  نشانی از جذابیت و زیبایی فردی به شمار می رفته که افراد از ابزار و محصولات مختلفی برای رسیدن به این هدف استفاده می کنن که حتی بعضی از اونها با اینکه میتونن موقت این زیبایی رو به فرد بدن ، اما در دراز مدت اثرات زیان باری رو به همراه دارن. شاید بشه گفت از بین این روش ها بهترین و سالم ترین راه برای حجم دهی مو هیدراته کردن اونه.
هر تار مو از لایه های مختلفی تشکیل شده. لایه میانی مو کورتکس نام داره که استحکام، رنگ، حالت و ضخامت مو همه وابسته به این لایه ست. بنابراین اگه بخوایم به موها حجم بدیم، باید این لایه رو تقویت کنیم. با آبرسانی به این لایه، ساقه مو حجم بیشتری پیدا میکنه و موها پر پشت تر و ضخیم تر میشن. اینکار نه تنها به موها ظاهری زیبا میده، بلکه به سلامت مو هم کمک میکنه و باعث تقویت اون میشه. این آبرسانی علاوه بر اینها از آسیب های ساقه (کوتیکول) مو و موخوره هم جلوگیری میکنه.
 
بالم انرژی رسان و حجم دهنده ما چیکار میکنه؟
این محصول یه ترکیب فوق مغذیه که کف سر و ریشه مو رو تغذیه و موهای آسیب دیده رو ترمیم میکنه! ترکیبات اون ساقه مو رو  به طور حرفه ای هیدراته میکنن و باعث جلوگیری از موخوره میشن. بالم انرژی رسان Q10 با مکانیسم افزایش کورتکس مو باعث حجم دهی به موها و نرمی، لطافت و درخشندگی اونا میشه. علاوه بر این موها رو تقویت کرده و بهشون استحکام میبخشه و با تاثیر عمقی که رو فولیکول مو داره، ریشه و ساقه مو رو هم بازسازی میکنه.  
 
 
چه مواد فعالی داره؟
کوآنزیم Q10 (آنتی اکسیدان قوی)، لیپوزوم ها (انتقال دهنده مواد فعال)، موم عسل (نرم کننده پوست و مرطوب کننده طبیعی پوست و مو)
 
کیا بهش نیاز دارن؟
ما این محصول رو به کسانی توصیه می کنیم که میخوان موهاشون آبرسانی، تقویت و حجیم بشه و اگر ساقه موهاشون آسیب دیده و خشک یا ضعیف شده بتونن با این محصول  اونو ترمیم کنن. این بالم مکمل عالی برای شامپو حجم دهنده و انرژی رسان (Q10) هستش.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.