بالا رفتن سن چه تاثیری روی پوست داره؟ کرم ماتریکس ما چیکار میکنه؟ .چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

کرم ماتریکس صورت (Face Collagen+)B&V

کرم ماتریکس صورت (Face Collagen+)W&B

 کرم ماتریکس صورت کلاژن W&B                کرم ماتریکس صورت کلاژن

بالا رفتن سن چه تاثیری روی پوست داره؟

وقتی سن بالا میره، به مرور زمان پوست بخاطر تغییرات هورمونی و کاهش ذخایر کلاژن و همینطور بعضی ویتامین های ضروری، دچار کم آبی و خشکی میشه. کلاژن اصلی ترین پروتئین در بدن انسانه و تقریباً 75% پوست رو تشکیل میده. کلاژن بافت پوست رو مثل فولاد سفت و محکم میکنه و به بافت پوست شکل میده و ساختار اون رو حفظ میکنه، به همین دلیل ظاهر سالم و جوان پوست ما بستگی به این ماده بی نظیر داره. با کاهش کلاژن پوست استحکام خودش رو از دست میده و چین و چروک و افتادگی پوست شروع میشه. این تغییرات بعد از 40 سالگی شدت می گیره و پوست به مراقبت بیشتر و قویتری احتیاج داره. بهترین راه حل برای حفظ جوانی پوست استفاده از محصولاتیه که به سنتز کلاژن کمک کنن و روند پیری پوست رو کند کنن.

 

کرم ماتریکس ما چیکار میکنه؟

کرم ماتریکس حاوی ترکیبات کلاژنه ست که  سفت کننده و ترمیم کننده قوی و در نتیجه احیاء کننده جوانی پوسته. همچنین با داشتن مواد فعال منحصربفردش پوست رو تقویت و هیدراته میکنه و با ترکیبات آنتی اکسیدان قوی که داره، ضد رادیکالهای آزاد که مخرب سلولهای پوستن عمل میکنه! در نتیجه با این محصول میتونید.

این محصول علاوه بر کلاژن، حاوی یه ماده خیلی ویژه به نام منیانتسه که اثرات اون روی پوست توسط شرکت Codif فرانسه هم تایید شده:

افزایش خاصیت الاستیسیته 36%

یکدست کننده توناژ پوست 49%

سفت کننده پوست 78%

 

چه مواد فعالی داره؟

کلاژن (افزایش الاستیسیته پوست)، گلوکوماتریکس (نرم کننده و حفظ رطوبت طبیعی پوست)، عصاره منیانتس (تقویت کننده، کاهش دهنده خطوط صورت)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو به افراد بالای 40 سال که میخوان از پیری پوستشون جلوگیری کنن و پوستی جوان و یکدست داشته باشن توصیه می کنیم.

 


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.