چطور دستمال توالت (دلسی) خوب رو از بد تشخیص بدیم؟ دستمال دلسی ما چه ویژگی هایی دارد؟

دستمال توالت (دلسی) اولترا سافت دایلکس ( 2قلو)

دستمال توالت (دلسی) اولترا سافت دایلکس ( 4قلو)

دستمال توالت (دلسی) اولترا استرانگ دایلکس ( 2قلو)

دستمال توالت (دلسی) اولترا استرانگ دایلکس ( 4قلو)

 

 دستمال توالت (دلسی) اولترا استرانگ دایلکس ( 4قلو) دستمال توالت (دلسی) اولترا استرانگ دایلکس ( 2قلو) دستمال توالت (دلسی) اولترا سافت دایلکس ( 4قلو)   دستمال توالت (دلسی) اولترا سافت دایلکس ( 2قلو)

چطور دستمال توالت (دلسی) خوب رو از بد تشخیص بدیم؟

 

اخیراً دستمال های دلسی تنوع زیادی تو بازار پیدا کردن؛ هم از نوع خارجی و هم ایرانی، با برندها و قیمتای مختلف و تبلیغات جور واجور. اما چطور مطمئن شیم دستمال با کیفیتی رو می خریم؟

این رو بدونید که دستمال گرون تر لزوما دستمال بهتر و با کیفیت تری نیست. یه دستمال کاغذی خوب باید فاقد پرز و الیاف خرد شده باشه و زمانی که اونو در در برابر نور می گیریم الیافش کاملا یکنواخت و یکدست باشه. نباید بعد از خیس شدن پودر و  یا ریز ریز بشه و انسجام خودش رو از دست بده. نرمی دستمال ها متفاوته اما دستمال های استاندارد نه اونقدر زبر هستن که پوست رو اذیت کنن، نه اونقدر نرم که بخوان به راحتی از هم جدا شن. یه دستمال خوب باید سفید باشه و بوی نامطبوعی نداشته باشه و از لطافت و جذب مطلوبی هم برخوردار باشه.

 

دستمال دلسی ما چه ویژگی هایی داره؟

دستمال های دلسی با استفاده از بهترین تیشوی خارجی و تکنولوژی های روز دنیا تولید شدن و رنگ سفید اونا نشون دهنده کیفیت بالای اونهاست. بافت یکنواختی دارن و پرز نمیدن و رایحه اسطوخودوس اون حس آرامش، تمیزی و پاکیزگی رو به فرد منتقل میکنه. دستمال های ما در دو نوع سافت (Soft) و استرانگ (Strong) طراحی شدن تا بتونن جوابگوی هر سلیقه ای باشن

دستمال­های سافت ما فوق العاده نرم و لطیف هستن و از جذب مناسبی برخوردارن. این دستمال ها مناسب کسایی هستن که لطافت دستمال براشون در اولویته.

 دستمال های استرانگ از سوی دیگه بسیار مقاوم هستن و شاید تا حدی هم زبر به نظر بیان اما قدرت جذب فوق العاده بالایی دارن.

کرپ (یا همون چین خوردگی های سطح دستمال کاغذی) باعث میشه سطح تماس دستمال بیشتر بشه و سرعت جذب بالاتری داشته باشه. تراکم این چین خوردگی ها روی میزان جذب موثره و همین باعث شده تا بین دستمالهای ما تفاوت ایجاد بشه !

 


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.