نوار نازک ویژه معطر بهداشتی (Dilex) چطور دوران عادت ماهانه رو با آرامش بیشتری طی کنیم؟ نوار بهداشتی ما چه ویژگی هایی داره؟

نوار نازک ویژه معطر بهداشتی (Dilex)

 نوار نازک ویژه دایلکس

چطور دوران عادت ماهانه رو با آرامش بیشتری طی کنیم؟

دوران قاعدگی به دلیل تغییرات هورمونی، علاوه بر دردهای فیزیکی، روی روحیه خانم ها تاثیر زیادی داره! ، نواسان هورمون ها در این دوران تقریبا زندگی اکثر خانم­ها رو به مدت یک هفته مختل میکنه. ما می خوایم روش هایی رو به شما معرفی کنیم که به خانم های زیادی کمک کردن تا این دوران رو با آرامش بیشتری سپری کنن!

به توصیه پزشکان مصرف اسیدهای چرب، مثل گردو و بادوم یا کنجد در این دوران به کاهش درد هنگام پریود کمک می کنه. دمنوشهای بابونه و سنبل الطیب هم میتونن باعث آرامش بدن بشن. نوشیدن آب رو هم فراموش نکنید چون در دوران قاعدگی به علت خونریزی، بدن آب زیادی از دست میده! دوش آب گرم و یا ورزش سبک هم میتونه کمک کننده خوبی برای تسکین درد و آرامش بشه.

میدونید رایحه درمانی یکی دیگه از روش های تسکین دردهای قاعدگیه! یکی از مهمترین این رایحه ها عصاره گیاه آرامش بخش اسطوخودوسه که حتی ماساژ موضعی اون در دوران قاعدگی و بارداری در ناحیه شکم تاثیر زیادی بر کاهش دردها داره.

 

نوار بهداشتی ما چه ویژگی هایی داره؟

این نوار بهداشتی قدرت جذب خیلی بالایی (جذب 5 قطره) داره و مناسب دوران عادت ماهانه و خونریزی های شدیده. این نوار مطابق استاندارد و فناوری های روز دنیا تولید شده! تکنولوژی نان وون (non-woven) بکار رفته تو این محصول باعث میشه نوار کمترین حساسیت رو ایجاد کنه و سطح یکنواخت و مستحکمی داشته باشه و مانع از جمع شدگی نوار بشه. طراحی آناتومیک نوار باعث میشه استفاده از اون در طول روز و شب و حتی تو فعالیت های زیاد هم راحت باشه و فرم خودش رو از دست نده. طراحی زیبای بسته بندی علاوه بر شکیل بودنش کمک میکنه نوارها از آلودگی دور بمونن و برای بهداشت بیشتر تو هر بسته کیسه های مخصوص زباله قرار گرفته. در کنار همه این ها، رایحه آرامش بخش اسطوخودوس که میتونه آرامش غیر قابل توصیفی رو براتون ایجاد کنه فراموش نکنید و اینکه چقدر میتونید در طول این دوران خوشبو و تمیز باشید !


فعالیت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.