حنا چه خواصی برای مو دارد؟ شامپو حنا ما چیکار می کند؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

شامپو حنا الیکس (ELLIX)

شامپو زنانه الیکس(حنا)

حنا چه خواصی برای مو داره؟

حنا گیاهیه که از قدیم برای رنگ کردن موها استفاده می شده. اما این تنها خاصیتش نیست! حنا می تونه PH پوست سر رو متعادل نگه داره و از ریزش موها جلوگیری کنه. حنا خاصیت ضد قارچی و ضد باکتری هم داره و به همین دلیل میتونه از قارچ و شوره سر پیشگیری کنه. علاوه بر این خواص، باعث شفافیت ساقه مو میشه و تقویت کننده عالی برای فولیکول موهاست. شاید خیلی ها نخوان حنا رو بخاطر رنگی که داره به موهاشون بزنن، اما دوست داشته باشن از خواص فوق العاده اون بی نصیب نمونن.

 

شامپو حنا ما چیکار می کنه؟

این شامپو محصولی موثر و مناسب برای انواع مو مخصوصاً موهای چربه چون حنا و باقی مواد فعال این محصول میتونن چربی سر رو کنترل کنن و رطوبت موها رو هم حفظ کنن . اینطوری موهایی سالم، حجیم و شفاف خواهید داشت !

این محصول حاوی روغن درخت چایِ، یه عصاره بی نظیر و منحصر به فرد که که خواص زیادی برای پوست و مو داره! خاصیت آنتی باکتریال کشف شده در این گیاه باعث شده که مصرف درمانی هم پیدا کنه و از اونجایی که پوست چرب بیشتر مستعد قارچ و شوره ست استفاده از این عصاره به همراه حنای موجود در این محصول کمک میکنه تا از معضلات گفته شده تا حد مطلوبی پیشگیری بشه! این شامپو با رایحه دلپذیر Inconto که عطر جادویی از تلفیق گل های محبوب دنیاست تولید شده که این رایحه خاص فوق العاده انرژی بخش و جذابه بیشتر مناسب سلیقه خانم هاست!

 

چه مواد فعالی داره؟

گل همیشه بهار (برطرف کننده خارش پوست، نرم کننده)، روغن درخت چای (پاک کننده­ای مناسب برای موهای چرب)، حنا (تقویت کننده مو و درخشان کننده مو، ضد شوره سر)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو بیشتر به کسایی توصیه می­کنیم که میخوان چربی کف سرشون متعادل بشه و موهایی نرمال و سالم داشته باشن!


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.