موقع اصلاح پوست خشک چه نکاتی رو باید رعایت کرد؟ بالم افترشیو وکرم شیو چه می کند؟ در کرم شیو و بالم افترشیو چه موادی است؟ چه کسانی به این ...

کرم شیو W&B (For Men Classic)

بالم افتر شیو W&B (For Men Classic)

                                       بالم افتر شیو W&B                    کرم اصلاح(شیو) کلاسیک آقایان W&B

موقع اصلاح پوست خشک چه نکاتی رو باید رعایت کرد؟

خیلی از شما حتما بعد اصلاح پوستتون مشکلاتی مثل احساس خشکی، کشیدگی و التهاب رو تجربه کردین! حالا اگر جنس پوستتون خشک و حساس هم باشه که قطعاً همه این حسها چند برابر میشه!

پوست خشک از اونجا که خیلی حساسه و مستعد آسیب بیشتریه میتونه سرعت پیری پوست مارو چند برابر کنه و بنابراین نیاز به مراقبت بیشتری داره!

وقتی پوست رو اصلاح می کنیم در واقع همراه با عمل موبری لایه کراتینه پوست رو هم از بین میبریم و این کار باعث میشه پوست رطوبت و چربی بیشتری از دست بده و درصورتیکه جنس پوست خشک و حساس باشه به مراتب تحریک پذیرتره و واکنش بیشتری هم به این عمل نشون میده. برای رفع این مشکل بهتره از  یه کرم اصلاح و یه محصول بعد از اصلاح مناسب استفاده کنیم که هم التیام بخش باشه و هم نرم کننده و آبرسان که بتونه همه این مشکلات را برطرف کنه!  

 

کرم شیو چیکار می کنه؟

این محصول مخصوص پوست های خشک و حساسه و با مواد فعالی که داره از خشکی پوست و التهاب ناشی از اصلاح جلوگیری می کنه. بخاطر پایه کرمیش حرکت تیغ موقع اصلاح روی پوست خیلی راحت میشه و نمی ذاره تیغ به پوست آسیب بزنه.

ماده فعال Pilinhib®  یه ترکیب انحصاریه که میتونه سرعت رشد مو رو کاهش بده و  فواصل اصلاح رو بیشتر کنه تا شما زمان بیشتری از پوست صاف و یکدستتون لذت ببرید.

 

چه مواد فعالی داره

Pilinhib® (کاهش سرعت رویش دوباره)،  زنجبیل (ضد التهاب)، ویتامین E (نرم کننده)، النتویین (رفع التهابات و سرخی پوست)، منتول (آرامش بخش)

 

بالم افترشیو چیکار می کنه؟

این بالم برای پوست های خشک و حساس طراحی شده و می تونه پوست رو نرم و لطیف کنه و رطوبت از دست رفته اون رو بهش برگردونه. این بالم با مواد فعالی که داره به طور کامل پوست رو  از آسیب های ناشی از اصلاح محافظت می کنه و به پوست حس آرامش فوق العاده میده. همینطور حاوی مواد مغذی و تقویت کننده پوست هم هست که همه این موارد کمک میکنه تا اصلاحی بی نقص توام با حس آرامش رو تجربه کنید!

چه مواد فعالی داره؟

آمینواسید (ترمیم کننده)، زنجبیل (ضد التهاب)، کراتین (محافظت کننده)،کافئین (التیام بخش)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصولات رو به کسایی به دنبال تمیزی و آراستگی ظاهرشون هستند اما به دلیل اینکه پوست خشک و حساسی دارن نگران اصلاح پوستشون هستند، توصیه می کنیم!   

PMLMofficial@

 


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.