چرا باید از پوست دور چشم خود مراقبت کنیم؟ رول دور چشم 1×2 آقایان چه کار می کند؟ چه مواد فعالی دارد؟ چه کسی به این محصول نیاز دارد؟

رول دور چشم 1×2 آقایان (آیس ژل رایت من) W&B (Right Man)

رول دور چشم 1×2 آقایان (آیس ژل رایت من) B&V (Right Man)

آیس ژل دور چشم رایت من W&B  آیس ژل دور چشم رایت من

چرا باید از پوست دور چشممون مراقبت کنیم؟

چشم ها همیشه اولین پل ارتباطی اند و تیرگی و کبودی اطرافشون اثرات منفی زیادی رو به همراه داره. تیرگی های دور چشم نه تنها چهره ما رو خسته و سن و سالمون رو بیشتر نشون میده، بلکه اعتماد به نفسمون رو هم  به مرور کم و کمتر می کنه.

با توجه به اینکه تو دنیای امروزی نمیشه از عوامل ایجاد کننده این عارضه چشم پوشی کرد مثل خواب ناکافی،خستگی، تغذیه نامناسب، استرس، آب و هوا و ...،  ناچاریم به دنبال راهکار دیگه ای باشیم !

در حال حاضر محصولاتی با نام رول ژلها عرضه میشن که با توجه به مواد فعالی که دارن میتونن تا حد قابل توجهی این مشکل رو برطرف کنن!

رول دور چشم 1×2 آقایان چیکار می کنه؟

رول دور چشم 1×2 آقایان به دلیل داشتن کافئین که دارای خواص جوان سازی پوست، محرک گردش خون و افزایش دهنده متابولیسم سلولیه، پوست ما رو شاداب و یکدست می کنه. همینطور گلوکوماتریکس در این محصول سلول های پوست را به طور قوی تغذیه  و بازسازی میکنه و  ویتامین PP هم پوست دور چشم را نرم و مرطوب نگه میداره و از طرفی هم نمیذاره پوست دور چشم دچار پیری زودرس بشه.

 DNA گندم ضمن تحریک روند طبیعی بازسازی پوست، از پوست دور چشم در برابر اثرات مخرب محیطی محافظت می کنه.

کمپلکس مواد فعال آیس ژل روی شادابی و رفع خستگی پوست دور چشم اثرات مضاعف دارن و شکل غلتکی و استفاده آسون این محصول، اونو از بقیه محصولات مشابه متفاوت کرده!

چه مواد فعالی داره؟

گلوکوماتریکس (تغذیه کننده) DNA+گندم (محافظت کننده)+ ویتامین PP (رطوبت رسان)+ کافئین (شاداب کننده پوست)

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو برای کاهش پف و تیرگی و رفع خستگی دور چشم توصیه می کنیم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.